هتل آپارتمان افرا مشهد

هتل افرا مشهد یکی از هتل های 4 ستاره مشهد در سال 1390 افتتحاح شد. این هتل در خیابان شیرازی در 590 متری حرم مطهر امام رضا (ع) واقع شده است . اتاق های یک خوابه هتل دارای امکانات مناسبی می باشد که تمامی میهمانان تور مشهد که این هتل آپارتمان را برای اقامت خود انتخاب کرده اند می توانند سفری با آرامش تجربه کنند . اتاق های هتل دارای خدماتی مانند : کولر گازی ، شوفاژ ، تلویزیون ال سی دی ، یخچال ، تخت های مدرن چوبی ، تشک درجه یک رویا ، تلفن ، اینترنت ، وایرلس ، کمد لباس و جا کفشی ، سرویس بهداشتی ، و از همه مهم تر آشپزخانه با تمام امکانات و... می باشد .

 هتل آپارتمان افرا مشهد

تصاویر و امکانات هتل آپارتمان افرا مشهد :

پذیرش ، لابیبا مساحت 200 متر ، رستوران و کافی شاپ ، پارکینگ ، لاندری ، دستگاه شارژر انواع گوشی های موبایل و... 

نکاتی که باید در هنگام رزرو هتل افرا در نظر داشته باشید :

فرزند بیشتر از 2 سال را به پذیرش اطلاع دهید که در قسمت تعداد میهمان لحاظ شود .

کودکان 2 تا 7 سال نیم بها محسوب می شوند .

هزینه صبحانه در قیمت داده شده برای رزرو لحاظ شده است که در صورت عدم تمایل به استفاده از خدمات صبحانه مبلغ آن در هنگام تسویه حساب برگشت داده خواهد شد .

در صورت کنسلی بلیط رزرو شده مطابق با قانون برخورد خواهد شد و تخفیف هایی که در سایت خورده شده در این گزینه لحاظ نمی شود .

در صورت رزرو آنلاین با حداقل اقامت 2 شب امکان پذیر می باشد و ذخیره جا برای میهمان کمتر از دو شب قابل قبول نمی باشد . همچنین رزرو انجام شده از روزی که تایید شده تا بازه زمانی یک ماه معتبر خواهد بود. 

هتل آپارتمان افرا مشهد

هتل آپارتمان افرا مشهد

هتل آپارتمان افرا مشهد

تور مشهد پیشاپیش سفر خوشی را برای شما میهمانان آرزو می نماید ...