مراکز خرید مشهد

بازار بین المللی شهید کاوه مشهد

bazarshahidkaveh1.jpg

درباره بازار بین المللی شهید کاوه مشهد:

بازار بین المللی شهید کاوه با نام قدیمی بازار بین المللی سپاد،در سال 1375 و در زمینی به وسعت 13000 متر مربع بنا شده که دارای 460 واحد تجاری، 15 دفتر بازرگانی و 6 شعبه بانکی می باشد.کالاهای ارائه شده به خانوارها شامل انواع پوشاک، کیف و کفش، سوغات، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی و ... می باشد.همچنین در دو طرف بازار،پارکینگ طبقاتی وجود دارد که دارای 5 طبقه با ظرفیت 600 خودرو می باشد. در این بازار کالاها و اجناس بسیار با کیفیت در اختیار بازدیدکنندگان است و تنوع و گستردگی اجناس طوری است  که همه روزه تعداد زیادی از مسافران تور مشهد به سمت این بازار روانه می شوند.

bazarshahidkaveh2.jpg

جهت رزرو وخرید تور مشهد و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروشتماس حاصل فرمایید.

 

 

 

بازار سرشور مشهد

یکی از قدیمی ترین بازار های مشهد مقدس بازار سرشور مشهد در سمت چپ خیابان خسروی نو می باشد. بازار سرشور مشهد با قدمت تاریخی خود، در قدیم کاروان سرا و حمام و استراحتگاهی برای زائران امام رضا (ع) بوده است.

 

امروزه در بازار سرشور مشهد علاوه بر جنبه توریستی آن، ساکنین و مسافران تور مشهد سوغاتی های خود از جمله: پارچه، پوشاک، کیف و کفش، موادغذایی و . . . را از این بازار تهیه میکنند. از این رو به مسافران عزیز تور مشهد بازدید از این بازار تاریخی پیشنهاد میشود.

بازار هنر خراسان :

هدف از ایجاد این بازار احیای هنر خراسان بوده است .بازار  هنر فضایی برای ارایه خلاقیت‌های هنری هنرمندان سنتی و بومی شهر مشهد هست و دلیل برپایی این بازار حفظ آثار و میراث این منطقه از کشوراست. هنر بومی و سنتی خراسان که در نوع خود بی نظیر است در بخشی ازمجموعه فرهنگی و هنری کوهسنگی ایجاد شده است . مساحت این بازار در حدود 2560 متر مربع احداث شده است . این بازار دارای 54 مغازه و غرفه در طبقه همکف و 4 سالن در طبقه فوقانی می باشد . این بازار در سال 84 افتتاح شده است.

_هنر_2.jpg

_هنر_خراسان.jpg

در این بازار لوازم سنتی زیبایی به چشم می خورد و همه ساله مسافران تور مشهد از این بازار بازدید می کنند .

_هنر1.jpg

نمایشگاه بین المللی مشهد

نمایشگاه بین المللی مشهد در انتهای بلوار وکیل آباد در بلوار نمایشگاه با معماری سنتی و مدرن، به وسعت 600 هزار متر مربع واقع شده است و از چندین بزرگراه به مرکز شهر نیز راه دارد. این نمایشگاه جز برگزار کنندگان مراسم بین المللی در ایران میباشد.

 

محوطه نمایشگاه بین المللی مشهد بسیار وسیع بوده و امکانات و خدماتی همچون ایستگاه تاکسی، مسجد، رستوران، پارکینگ، مرکز خدمات پزشکی، محل رزرو هتل و بلیط هواپیما برای بازدید کنندگان تور مشهد نیز فراهم شده است.  از این رو برای برگزاری نمایشگاهها، سمینارهای مختلف از این مجتمع استفاده میشود.

مراجعه به نمایشگاه بین المللی مشهد برای مسافران عزیز تور مشهد خالی از لطف نیست.

بازار جنت مشهد:

این راسته بازار در گذشته جزیی از محله‌ای بزرگ به شمار می‌آمد که در قسمت مرتفع و بلند شهر شامل ارگ شهر و محله حکومتی و اعیانی چهار باغ قرار داشت. . این منطقه به دلیل موقعیت خوب اقتصادی که داشت سبب شد تا خانه های آنجا به مراکز تجاری تبدیل شوند .امروزه این مکان یکی از مراکز مهم تهیه پوشاک در این شهر می‌باشد. این بازار یکی از بازارهای روباز مشهد به شمار می رود و به دلیل نمای قدیمی و معماری خاص آن در برخی از فیلم ها نیز از این منطقه استفاده شده است . سالانه بسیاری از گردشگرانتور مشهد از این بازار قدیمی و دیدنی بازدید می کنند. 

_جنت_مشهد.jpg

از جمله ویژگی های این بازار به دسترسی خوب آن به بسیاری از هتل ها اشاره کرد و همچنین این بازار یکی از مراکز مهم تهیه پوشاک نیز به شمار می رود .